تبلیغات
تکتا موزیک | موزیک و آهنگ - مالیات بر اموال ارزیابی – یک راه برای صرفه جویی در پول وجود دارد؟

مالیات بر اموال ارزیابی – یک راه برای صرفه جویی در پول وجود دارد؟

چهارشنبه 15 دی 1395 01:50 ق.ظ

 

مالیات بر اموال ارزیابی - یک راه برای صرفه جویی در پول وجود دارد؟

 • مالیات بر اموال ارزیابی - یک راه برای صرفه جویی در پول وجود دارد؟

  مالیات بر ملک اغلب یک شر لازم در نظر گرفته. بسیاری از ما لذت نمی پرداخت آنها، با این حال، ما می دانیم که بدون این مالیات دولت، خدمات ایمنی و امنیت محلی و مدارس به درستی نمی توانست و یا حتی در همه تابع هستند.

  مالیات بر ملک در ارزش خانه خود را ضرب در نرخ مالیات فعلی است. هنگامی که شما را بهبود و یا اضافه شده به خانه خود را، دولت های محلی خود می توانید مقدار از خانه خود را ارزیابی مجدد و بالا بردن اموال بدهی مالیاتی خود درآمده است. به همین ترتیب، با بسیاری از ارزش املاک انداختن در سراسر کشور، صاحبان اموال حق درخواست بررسی ارزش ملک به نام یک ارزیابی مجدد دارند. این ارزیابی مجدد را می توان با یک شرکت خصوصی و یا توسط دولت های محلی خود را انجام داده است. اغلب، درخواست این خدمات را از دولت های محلی خود کمتر هزینه خواهد شد و یا حتی هیچ هزینه داشته باشد.

  با توجه به رکود اقتصادی و ضعیف بازار املاک و مستغلات بسیاری از ما ارزیابی مجدد به صورت خودکار از شهرداری محلی ما است. برخی ممکن است فکر کردم این امر در کاهش مالیات بر املاک برای سال منجر شود. نمی مورد برای اکثر ما. برای این که شهر و یا شهرستان به کار آنها نیاز به درآمد حاصل از خانه ما است. بنابراین، بسیاری از نرخ تعدیل شده تا برای ارزش ملک کاهش را جبران کند. من را تشویق همه شما را به تحقیق این به درک آنچه تعهد مالی خود را است.

  قبل از شروع نگاهی به ارزیابی مالیاتی فعلی خود را. بررسی و اندازه گیری، فیلم مربع و هر گونه شرح تعداد اتاق و یا اینکه آیا یا نه یک زیرزمین به پایان رسید، و غیره یک لیست از هر گونه خطا. شما همچنین باید نگاهی به ارزش املاک همسایگان خود را. این اغلب می تواند آنلاین در وب سایت حسابرس شهرستان خود یافت می شود. شما همچنین می توانید یک ایده سریع از این ارزش ها با مراجعه به سایت های مانند زیلو یا Trulia به و جستجو خانه در منطقه خود را دریافت کنید. اگر ارزش های خود را بسیار پایین تر از شما، که یک جای خوب برای شروع با توسل خود بدهی مالیاتی اموال خود را.

  وقتی که با توجه درخواست ارزیابی مجدد ارزش ملک، این یک ایده خوب به مشورت یک وکیل املاک و مستغلات که می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید اگر این یک انتخاب عاقلانه است. یک وکیل املاک و مستغلات ممکن در حال حاضر در یک مورد مشابه کار می کرد و از دانش و تجربه به شما اجازه می دانم اگر نتیجه نهایی می تواند به ارزش تلاش.

  یک وکیل املاک و مستغلات همچنین می توانید به شما کمک کند مطمئن شوید که هیچ محاسبات غلط در نرخ مالیات بر دارایی فعلی شما وجود دارد و همچنین باید با اموال آشنا باشد روند درخواست تجدید نظر مالیاتی در منطقه شما. کار با یک وکیل متخصص در املاک و مستغلات، مانند فلیکس Nihamin و همکاران، می تواند شما را از اشتباهات پر هزینه که با توجه به جذاب برای مالیات بر املاک پایین را نجات دهد.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: مالیات ، بر ، اموال ، ارزیابی ، ، یک ، راه ،