تبلیغات
تکتا موزیک | موزیک و آهنگ - کلش شما – عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire معرفی شد

کلش شما – عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire معرفی شد

پنجشنبه 7 بهمن 1395 10:42 ب.ظ

 

کلش شما - عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire معرفی شد

 • کلش شما - عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire معرفی شد

  عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire معرفی شد

  به نظر Polygon بازی بعدی Obsidian یعنی Pillars of Eternity 2: Deadfire را زودتر از موعد معرفی کرده است. خبر هم‌اکنون از Polygon پاک شده اما یکی از کاربران در Reddit اطلاعات و کانسپت آرت‌های منتشر شده را، آرشیو کرده است.

  به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، کمپین کمک‌های مردمی Pillars of Eternity 2: Deadfire (که ادامه‌ی مستقیم نسخه‌ی اول بازی است)‌ امروز در وب‌سایت Fig شروع خواهد شد. Obsidian برای ساخت بازی به ۱٫۱ میلیون دلار نیاز دارد و اگر کمک‌های مردمی به ۲٫۲۵ میلیون دلار برسد، بخشی از سود حاصل از فروش بازی نیز با سرمایه‌گذاران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

  در نسخه‌ی دوم بازیکنان با خدای نور و تجدید حیات (God Of Light And Rebirth) که هم‌اکنون دارای یک سنگ تایتان است و با استفاده از آن قلعه‌ی بازیکن در نسخه‌ی اول را ویران کرده است، سر و کار دارند.

  Obsidian قول فرهنگ‌ها و مراحل جدید، NPCها با برنامه‌ی زمانی مخصوص خودشان، ماموریت‌های داینامیک و حضور دوباره‌ی برخی از اعضای گروه شما در نسخه‌ی قبلی را در این نسخه‌ داده است. سفر از طریق خشکی و دریا نیز (که در کانسپت آرت بالا نشان داده شده است)‌ در این نسخه وجود خواهد داشت و احتمالا قادر خواهید بود که Saveهای نسخه‌ی پیشین خود را، به این نسخه منتقل کنید.

  این ویدئوها رو دیده‌اید؟


برچسب ها: کلش ، شما ، ، عنوان ، Pillars ، of ، Eternity ،