تبلیغات
تکتا موزیک | موزیک و آهنگ - ممکن است «روحانی» به نفع من یا «جهانگیری» کنار برود (+تکذیبیه)

ممکن است «روحانی» به نفع من یا «جهانگیری» کنار برود (+تکذیبیه)

سه شنبه 29 فروردین 1396 02:01 ب.ظ

 

ممکن است «روحانی» به نفع من یا «جهانگیری» کنار برود (+تکذیبیه) • کراتینما

 • ممکن است «روحانی» به نفع من یا «جهانگیری» کنار برود (+تکذیبیه) • کراتینما

  داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت که احتمال کناره‌گیری حسن روحانی و جهانگیری به نفع او وجود دارد.

  محمد هاشمی‌رفسنجانی داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به سؤالی درباره شایعه انصراف او به نفع حسن روحانی، گفت: قرار نیست ما رقابت درون جناحی با یکدیگر داشته باشیم؛ یعنی نه قرار است من با آقای روحانی رقابت کنم و نه اینکه آقای روحانی با من وارد عرصه رقابت شود. من همان‌طور که پیش از این گفته بودم برای دفاع از آرمان آیت‌الله هاشمی کاندیدا شده‌ام و در حد توانم این هدف را دنبال خواهم کرد.

  وی درباره کاندیداتوری جهانگیری نیز گفت: خود آقای جهانگیری توضیح دادند که برنامه‌های‌شان تفاوتی با آقای روحانی ندارد، یعنی ایشان هم با آقای روحانی رقابت نخواهند کرد. آقای جهانگیری مکمل آقای روحانی است و ایشان کاندیدا شده‌اند تا به مردم بگویند که آقای روحانی چه دولتی را تحویل گرفته بود.

  هاشمی در پاسخ به این سؤال که گزینه‌ نهایی با کدام مکانیزم انتخاب خواهد شد؟ آیا قرار است براساس نظرسنجی‌ها گزینه نهایی مشخص شود؟ تصریح کرد: بستگی به عرصه رقابت و صحنه انتخابات دارد؛ عوامل مختلفی می‌تواند باشد و فقط نظرسنجی نیست.

  هاشمی: من نمی گویم روحانی و جهانگیری به نفع من کنار بروند

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است شما گزینه نهایی باشید و آقایان روحانی و جهانگیری به نفع شما انصراف بدهند؟ تاکید کرد: هر احتمالی ممکن است؛ من نمی‌گویم حتماً این‌طور که شما می‌گویید می‌شود، اما می‌گویم که مبنای ما رقابت درون جناحی نیست.

  به گزارش تسنیم؛ محمد هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این سؤال که آیا این احتمال وجود دارد که شما در صحنه رقابت بمانید و آقای روحانی به نفع شما کناره گیری کند، گفته هر احتمالی ممکن است.

  بعد از تائید این احتمال توسط محمد هاشمی و انتشار مصاحبه تسنیم، وی در مصاحبه خود با تسنیم این موضوع را تکذیب کرد.

  منبع

  تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹

  نویسنده: admin


برچسب ها: ممکن ، است ، «روحانی» ، به ، نفع ، من ، یا ،