تبلیغات
تکتا موزیک | موزیک و آهنگ - مانعی برای تحویل سلاح به ترکیه نیست

مانعی برای تحویل سلاح به ترکیه نیست

یکشنبه 4 تیر 1396 08:54 ب.ظ

 

مانعی برای تحویل سلاح به ترکیه نیست

 • مانعی برای تحویل سلاح به ترکیه نیست

  1294499 139 مانعی برای تحویل سلاح به ترکیه نیست

  خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک نوشت: دیمتری راگوزین معاون نخست وزیر روسیه امروز یکشنبه در سخنانی تاکید کرد: هیچ مانعی برای امضای قرارداد بین ترکیه و روسیه برای تحویل سلاح های روسی و سایر تجهیزات نظامی وجود ندارد.

  مذاکرات برای تحویل و فطریقه احتمالی سامانه های دفاع موشکی اس ۴۰۰ روسی به ترکیه از ســال ۲۰۱۶ میلادی آغاز شده اســت. در مارس ۲۰۱۷ میلادی سرگئی چیمیزوف رئیس شرکت روستک اعلام کرد که آنکارا حاضر به خرید سامانه موشکی اس ۴۰۰ از روسیه اســت.

  وی در ادامه تصریح کرد: چرا آنها نباید سلاح خریداری کنند؟ کسی که پول پرداخت کند، ما نیز تسلیخات را می فطریقهیم. منظور من ترکیه اســت. یونان در حال خرید تسلیخات اســت، صنعت هوایی ما در حال فعالیت در شرق و مرکز اروپا اســت. افغان ها از آمریکا خواســته اند تا بالگردهای ما را برای افغانستان خریداری کنند.

  ۲۸ آوریل مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که مسکو و آنکارا به توافقنامه ای در خصوص خرید سامانه دفاع موشکی اس ۴۰۰ دست یافته اند و مذاکره بر سر تولید مشترک و قیمت همچنان ادامه دارد.

  ۳ می دیمتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین تاکید کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه درباره عرضه سامانه اس ۴۰۰ در نشست سوچی مذاکره کرده اند.

  راگوزین در واکنش به تحریم های جدید غرب علیه مسکو نیز گفت: روسیه هیچ دلیلی نمی بیند تا تحریم های ضد غربی جدید را تلافی کند. تحریم های فعلی در بخش کشاورزی، یک واکنش و پاسخ مخرب به تحریم های غرب بوده اســت.

  وی افزود: چرا ما باید اقدامات آنها را تلافی کنیم؟ نمی خواهیم از اقدامات خودمان احساس بدی داشته باشیم.

  نمایندگان مجلس سنای آمریکا پنجشنبه گذشته با ۹۸ رأی موافق و دو رأی موافق یک بسته تحریمی که خواســتار اعمال تحریم‌های جدید علیه ایـــران و روسیه اســت را به تصویب رساندند. طرح تحریم روسیه در قالب متمم به تحریم‌های ایـــران، الحاق شده بود

  داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
  این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
  این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
  میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

  نوشته مانعی برای تحویل سلاح به ترکیه نیست اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

  لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها: مانعی ، برای ، تحویل ، سلاح ، به ، ترکیه ، نیست ،